Zateplení trámových stropů nebo jiných dutin starších staveb

Zejména starší stavby mají stropy tvořeny nosnými trámy s dutinou nebo škvárovou vrstvou.  Z dnešního pohledu je to konstrukce prakticky nezateplená. Foukanou izolací tyto dutiny snadno a rychle vyplníme a významně snížíme únik tepla směrem ven z budovy. V podlaze půdy vytvoříme otvor a izolační materiál nafoukáme pod záklop do všech dutin trámového stropu. Otvor následně opět zaklopíme. Okamžitě zlepšíme tepelně izolační i akustické vlastnosti stropu a půda je nadále pochozí a může sloužit svému účelu. Podobně lze vyplnit i jiné špatně přístupné dutiny, kde dochází k tepelným únikům, jako jsou přesahy střech, dělící stěny dřevostaveb nebo některé konstrukce podlah na terénu.

Praktické

Dokonalá izolace stropů a půdy novostaveb

Nafoukáním izolačního materiálu do konstrukce stropu zateplíme Váš dům rychle a bez nepořádku. Izolace může ležet volně, nebo zaklopením roštu může vzniknout pochozí půda.
Praktické

Zateplení dutin obvodových stěn a dvouplášťových šikmých střech

Izolaci nafoukáme přímo na předem zavěšený podhled opatřený shora parotěsnou folií. Prostor pro aplikaci je dostupný přes revizní otvor, který se po vyplnění dutiny zaslepí.
Zvyšuje komfort

Tepelná izolace v létě

Izolační materiály stejně dobře fungují v létě, kdy potřebujeme odstínit vnější nadměrné teplo od interiéru jako v zimě, kdy s její pomocí chráníme vytvořené teplo před únikem mimo budovu. Foukaná izolace Supafil Loft akumuluje teplo a tím zpomaluje prohřívání budovy až do večerních hodin.

Galerie realizací

Chcete ušetřit až 30% nákladů za vytápění

Poptávka

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář

Po odeslání poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat a sjednáme si termín návštěvy.

Zaměření

Dohodněte si termín návštěvy

Navštíví Vás technik, který prostor zaměří, prodiskutuje s vámi Vaši představu a navrhne optimální řešení. Domluvíte se také na detailech nutných pro realizaci. Dbáme vždy na pečlivou přípravu, aby realizace byla rychlá a bezproblémová.

Cena

Získejte cenovou nabídku

Následně od nás obdržíte cenovou nabídku včetně specifikace množství materiálu, plochy a předpokládaného termínu realizace.

Ozvěte se nám a získejte zdarma nabídku na míru

Nezávazná poptávka

na zateplení foukanou izolací