Knauf Supafil Loft - Minerální izolace bez přidaných pojiv a chemických látek.

Čistá, zdravotně nezávadná. 100% přírodní.

Foukaná izolace z panenské minerální vlny

Supafil Loft je minerální izolace z panenského vlákna vyrobená z recyklovaného skla. Je čistě bílá, neobsahuje přidaná pojiva a žádné chemické látky.

Jedná se o 100% recyklovatelný, ekologický a zdravotně nezávadný materiál. 

Izolace Supafil Loft je nenasákavá, odolná proti vlhku. Netvoří se v ní plísně ani neláká hlodavce.

Supafil Loft má ideální tepelně izolační vlastnosti

Tepelná vodivost

Součinitel tepelné vodivosti λD = 0,045* W/mK *) při objemové hmotnosti 12 kg/m3

Nesesedá

třída sesednutí: S1
(pod 1%)

Nehoří

třída hoření: A1
(nehořlavý materiál)

Tlumí hluk

třída zvukové pohltivosti: A (velmi vysoko pohltivý)

V létě zpomaluje prohřívání budovy

Minerální izolační materiál Supafil Loft Pro významně akumuluje teplo a tím v létě zpomaluje prohřívání budovy. Sypká izolace obsahuje velký objem vzduchu zadrženého ve struktuře materiálu. Díky tomu probíhá přestup tepla pomaleji než v pevných materiálech. Aplikace foukané izolace významně přispívá k oddálení ohřívání vnitřních ploch stavby a zpříjemní Vám tak pobyt v budově nejen v zimě, ale velmi oceníte zvýšení tepelného komfortu v interiéru i v letních měsících.

Kde je vhodné zateplení domu foukanou izolací

Foukaná izolace je vhodná do vodorovných, šikmých nebo svislých stavebních konstrukcí. Je určena k nafoukání do nových i stávajících otevřených podkrovních prostor, stejně tak i do dutin stěn, stropů a podhledů nad nejvyšším vytápěným podlažím.

Žádné tepelné mosty a úniky tepla

Díky struktuře materiálu a způsobu aplikace má vynikající schopnost vyplnit beze zbytku dutiny ve stavebních konstrukcích. Je ideální pro použití do těžko dostupných míst například k zateplení mezi trámy na půdě nebo vzduchových mezer plochých střech. Kromě rychlé instalace tím také zajistíme dosažení maximální kvality zateplení bez tepelných mostů.

Zateplení rychle a bez nepořádku

Výhody, které oceníte při realizaci zateplení jsou bezesporu rychlost, čistota a nehlučnost. Váš dům zateplíme za pár hodin, aniž bychom omezili provoz v domě. Materiál se na místo určení dostává hadicemi z aplikačního stroje umístěného v autě. Při realizaci tedy nevzniká odpad a nepořádek.

Ke stažení

Nezávazná poptávka

na zateplení foukanou izolací