Tepelná izolace v létě

Správná izolační obálka stavby je jediný způsob, jak si uchovat příjemné teploty v domě, zvlášť, pokud nemáme v domě klimatizaci. Izolační vrstva budovy musí být schopna v exponované denní době, kdy je největší horko oddálit prostup vysokých teplot na vnitřní plochy obvodových stěn a stropů odkud by vysoká teplota sálala do interiéru. Foukaná izolace, například ve stopní konstrukci, významně přispívá k oddálení ohřívání vnitřních ploch stavby. Sypký materiál Supafil Loft Pro významně akumuluje teplo a tím zpomaluje prohřívání budovy až do večerních hodin, kdy se budova sama ochladí v průběhu večera a noci. Sypká izolace obsahuje velký objem vzduchu zadrženého ve struktuře materiálu. Díky tomu probíhá přestup tepla pomaleji než v pevných materiálech. Aplikace foukané izolace Vám tak zpříjemní pohyb v budově nejen v zimě, ale velmi oceníte zvýšení tepelného komfortu v interiéru i v letních měsících.

Praktické

Dokonalá izolace stropů a půdy novostaveb

Nafoukáním izolačního materiálu do konstrukce stropu zateplíme Váš dům rychle a bez nepořádku. Izolace může ležet volně, nebo zaklopením roštu může vzniknout pochozí půda.
Cena / výkon

Zateplení trámových stropů nebo jiných dutin starších staveb

Snadno a rychle vyplníme dutiny ve stropech tvořených nosnými trámy. V podlaze půdy vytvoříme otvor, izolační materiál nafoukáme do všech dutin a otvor následně zaklopíme.
Praktické

Zateplení dutin obvodových stěn a dvouplášťových šikmých střech

Izolaci nafoukáme přímo na předem zavěšený podhled opatřený shora parotěsnou folií. Prostor pro aplikaci je dostupný přes revizní otvor, který se po vyplnění dutiny zaslepí.

Galerie realizací

Chcete ušetřit až 30% nákladů za vytápění

Poptávka

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář

Po odeslání poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat a sjednáme si termín návštěvy.

Zaměření

Dohodněte si termín návštěvy

Navštíví Vás technik, který prostor zaměří, prodiskutuje s vámi Vaši představu a navrhne optimální řešení. Domluvíte se také na detailech nutných pro realizaci. Dbáme vždy na pečlivou přípravu, aby realizace byla rychlá a bezproblémová.

Cena

Získejte cenovou nabídku

Následně od nás obdržíte cenovou nabídku včetně specifikace množství materiálu, plochy a předpokládaného termínu realizace.

Ozvěte se nám a získejte zdarma nabídku na míru

Nezávazná poptávka

na zateplení foukanou izolací