Dokonalá izolace stropů a půdy novostaveb

U novostaveb s vazníkovými střechami (bungalovy) tvoříme tepelně izolační rovinu ve stropě obytných prostor nafoukáním  izolačního materiálu v potřebné tloušťce na předem vytvořenou plochu stropu. Od obytného prostoru oddělí izolaci parotěsná folie nebo jiné parotěsné řešení. V podkroví lze následně vytvořit pochozí lávky pro dostupnost revizních míst, rošt na ukládání věcí, a nebo nechat izolaci volně. Podobně lze postupovat u klasických krovů, kde se vytvoří dřevěný rošt do kterého se provede nafoukání. Jeho zaklopením pak vznikne pochozí plocha půdy. Obytné prostory jsou tak zatepleny, ale půdu lze dále účelově používat, nebo v budoucnu zateplit i šikmou střechu.

Cena / výkon

Zateplení trámových stropů nebo jiných dutin starších staveb

Snadno a rychle vyplníme dutiny ve stropech tvořených nosnými trámy. V podlaze půdy vytvoříme otvor, izolační materiál nafoukáme do všech dutin a otvor následně zaklopíme.
Praktické

Zateplení dutin obvodových stěn a dvouplášťových šikmých střech

Izolaci nafoukáme přímo na předem zavěšený podhled opatřený shora parotěsnou folií. Prostor pro aplikaci je dostupný přes revizní otvor, který se po vyplnění dutiny zaslepí.
Zvyšuje komfort

Tepelná izolace v létě

Izolační materiály stejně dobře fungují v létě, kdy potřebujeme odstínit vnější nadměrné teplo od interiéru jako v zimě, kdy s její pomocí chráníme vytvořené teplo před únikem mimo budovu. Foukaná izolace Supafil Loft akumuluje teplo a tím zpomaluje prohřívání budovy až do večerních hodin.

Galerie realizací

Chcete ušetřit až 30% nákladů za vytápění

Poptávka

Vyplňte nezávazný poptávkový formulář

Po odeslání poptávkového formuláře Vás budeme kontaktovat a sjednáme si termín návštěvy.

Zaměření

Dohodněte si termín návštěvy

Navštíví Vás technik, který prostor zaměří, prodiskutuje s vámi Vaši představu a navrhne optimální řešení. Domluvíte se také na detailech nutných pro realizaci. Dbáme vždy na pečlivou přípravu, aby realizace byla rychlá a bezproblémová.

Cena

Získejte cenovou nabídku

Následně od nás obdržíte cenovou nabídku včetně specifikace množství materiálu, plochy a předpokládaného termínu realizace.

Ozvěte se nám a získejte zdarma nabídku na míru

Nezávazná poptávka

na zateplení foukanou izolací